Kontakt: 503 719 119   E-mail:  biuro@exclusivetour.pl

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but wycieczki/warszawa is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Warszawa

Cena od: 125 zł
1 dzień
Dla szkół

{g}wycieczki/warszawa{/g}

Program:

  • Wyjazd z mejsca zbiórki w godzinach porannych
  •  Muzeum Powstania Warszawskiego - przedstawia historię dni poprzedzających wybuch Powstania, kolejne jego fazy, a także wyjście Powstańców z Warszawy i ich dalsze losy. Wizyta w tym miejscu jest doskonałą lekcją historii, a zastosowanie efektów multimedialnych pozwala przenieść się w powstańczą rzeczywistość.
  • Centrum Nauki Kopernik – kilkugodzinny spacer po wszystkim, co najciekawsze. Poznasz tajniki funkcjonowania ludzkiego organizmu, dowiesz się o co właściwie chodzi z tą grawitacją, zagrasz na laserowej harfie i obejrzysz sztukę teatralną w wykonaniu robotów.
  • PGE Narodowy – Trasa zwiedzania rozpoczyna się przy tunelu VIP. Kolejno przechodzimy przez kopułę zabytkową + tunel VIP, kaplicę wielowyznaniową, autostradę + strefę zawodniczą, płytę stadionu, Salę Konferencyjną, lożę VIP i Trybunę Medialną.
  • Powrót w godzinach wieczornych

Cena zawiera:

  • transport autokarem klasy LUX
  • ubezpieczenie NNW
  • obsługa pilota
  • zwiedzanie z przewodnikiem
  • bilety wstępu

Cena od 125 zł * przy 45 uczestnikach, 

Cena od 145 zł * przy 35 uczestnikach

*Przedstawione ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią ofert handlowej w rozumieniu art.66 § 1 k.c oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Każda wycieczka wymaga indywidulanej kalkulacji w zależności od terminu, ilości uczestników i opiekunów, standardu zakwaterowania. 

 

Wycieczka na 1 dzień dla młodzieży szkolnej do Warszawy organizowana przez biuro podróży z Radomska i okolicy, wycieczka z przewodnikiem do Warszawy ze zwiedzaniem Muzeum Powstania Warszawskiego, zwiedzanie PGE Narodowego, zwiedzanie grupowe Centrum Nauki Kopernik.

TAGI: biuro podróży kompleksowych usług turystycznych Exclusive Tour Radomsko, wyjazd autokarem na wycieczkę szkolną do Warszawy,   wyjazd uczelniany po Warszawie, wyjazdy integracyjne dla pracowników firm ubezpieczeniowych, call center, wyjazdy dla dzieci, integracja pracowników, wycieczki dla zorganizowanych grup dziecięcych z przedszkola, Końskie, Łódź, Bełchatów, Wieluń, Włoszczowa, Opoczno, Pajęczno, Częstochowa, Kielce, Piotrków Trybunalski, Kłomnice, Przedbórz, śląskie, świętokrzyskie biuro podróży z województwa łódzkie go, wysokiej klasy organizacja wycieczek autokarowych auto busem, przewóz turystycznym autokarem klasy LUX, wynajem autokarów i busów, przewóz osób, transport osób i przewozy auto busem, wycieczki z pilotem do Warszawy, Muzeum Powstania Warszawskiego, zwiedzanie Stadionu Narodowego trasa VIP, zwiedzanie grupowe z przewodnikiem Muzeum Powstania Warszawskiego,Centrum Nauki Kopernik, wykonywanie dośwadczeń w Koperniku, gdzie na wycieczkę z dziećmi na weekend, pomysł na wycieczkę szkolną w okresie zimowym.