Kontakt: 503 719 119   E-mail:  biuro@exclusivetour.pl

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but wycieczki/goryizerskie is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Góry Izerskie

Cena od: 540 zł
3 dni
Dla szkół, Dla grup

{g}wycieczki/goryizerskie{/g}

Program:

Najbardziej wysunięte na zachód pasmo polskich Sudetów, położone na terenie Polski i Czech, jednak większa ich część znajduje się po stronie czeskiej. W Polsce mieszczą się dwa grzbiety: Wysocki i Kamienicki. Góry Izerskie są doskonałym miejscem dla turystyki rodzinnej ze względu na to, że nie są zbyt wysokie, mają łagodne wierzchowiny, przez co nie stanowią większej trudności dla najmłodszych i najstarszych turystów.

Wokół Gór Izerskich narosło wiele legend, które obrazują tajemniczy i wyjątkowy klimat tych rozległych gór. Nazwa pasma wywodzi się od Izery, która wypływa z mokradeł pod Smrekiem i Stogiem Izerskim. Nazwa rzeki natomiast pochodzi od celtyckiego słowa isiras, oznaczającego coś bystrego, wartkiego.

Dzień 1

 • Zamek Czocha – zwiedzanie z przewodnikiem zamku położonego nad jeziorem Leśniańskim, skrywający tajemnice z czasów II wojny światowej.

Dzień 2

 • Wycieczka z przewodnikiem po Górach Izerskich
 • Wieża Rycerska – dzięki unikatowymi malowidłami można przenieść się w świat legend o królu Arturze, Ginewrze i Sir Lancelocie.
 • Lubiomierz i Muzeum Kargula i Pawlaka - miejsce obowiązkowe dla miłośników komedii „Sami Swoi”
 • Zapora Pilchowicka – druga co do wielkości w Polsce o wysokości 62 m.

Dzień 3

 • Zwiedzanie z przewodnikiem – Świeradów Zdrój, wjazd nowoczesną gondolą na Stóg Izerski skąd podziwiać można Góry Izerskie z wieży widokowej na Smreku. Czarci Młyn.

Cena zawiera:

 • transport autokarem klasy LUX
 • ubezpieczenie NNW
 • obsługa pilota
 • zwiedzanie z przewodnikiem
 • bilety wstępu
 • wyżywienie
 • nocleg

Fakultatywnie:

Możliwość zorganizowania dodatkowej imprezy integracyjnej

Cena 540 zł *

* cena przy minimum 40 uczestnikach, uzależniona od wybranego standardu zakwaterowania i terminu wycieczki

 

 3 dniowa wycieczka firmowa dla pracowników, wycieczka dla grup nauczycieli, dla pracowników po Górach Izerskich organizowana przez biuro podróży Radomsko w okresie letnim, wyjazd integracyjny dla młodzieży szkół ponadpodstawowych jako integracja pierwszych klas, wyjazd w Góry Izerskie ze zwiedzaniem Zamku Czocha, Muzeum Kargula i Pawlaka.

TAGI: wycieczki szkolne Radomsko, eventy firmowe w polskie góry, Exclusive Tour, bezpieczny przewoźnik turystyczny, wycieczki szkolne z doświadczonym przewoźnikiem, wycieczki firmowe w Polsce, wyjazdy integracyjne dla pracowników poczty polskiej, dla grup młodzieży, pracowników firm budowlanych, wycieczki dla grup, Częstochowa, Kłobuck, Piotrków Trybunalski, Łódź, Bełchatów, Opoczno, Pajęczno, Wieluń, Końskie, Włoszczowa, Kielce, łódzkie, śląskie, świętokrzyskie,  biuro podróży wycieczek autokarowych, przewóz osób autokarem klasy LUX z doświadczonym kierowcą, najem autokarów i busów, najem autokarów 51 miejsc w województwie łódzkim, usługi transportu i przewozu osób auto busem, piesze wycieczki w Góry Izerskie, zwiedzanie Zamku Czocha na wyjeździe szkolnym, piesze wędrówki po górach z licencjonowanym przewodnikiem, Muzeum Kargula i Pawlaka, wycieczka szkolna do Świeradowa Zdrój, niebieski autokar z palmą, wynajem autokarów Scania Irizar Euro 6, impreza firmowa w górach z kapelą góralską lub DJ.