Kontakt: 503 719 119   E-mail:  biuro@exclusivetour.pl

Kotlina Kłodzka - Skalne Miasto Adrspach

Cena od: 460 zł
3 dni
Dla szkół

Program:

 

  • Dzień 1

Wyjazd w bardzo wczesnych godzinach porannych, przejazd do Kopalni Złota w Złotym Stoku. Zwiedzanie kopalni podziemną trasą turystyczną, zwiedzanie Średnowicznej Osady Górniczej, zwiedzanie Sztolni Ochrowej, płukanie złota.

Przejazd do Kudowa Zdrój, obiadokolacja, zakwaterowanie, nocleg.

  • Dzień 2

Śniadanie

Przejazd do Skalnego Miasta w Adrspach w Czechach. Spacer z przewodnikiem pomiędzy formacjami skalnymi utworzonymi przez naturę oraz rejs łodzią turystyczną po jeziorze pośród skał.

Obiadokolacja, nocleg.

  • Dzień 3

Śniadanie, wykwaterowanie.

Przejście z przewodnkiem górskim przez malowniczy labirynt Błędnych Skał, w którym kręcono niektóre sceny z filmu "Opowieści z Narnii", później wejśce na Szczeliniec Wielki, najwyższy szczyt Gór Stołowych (919 m n.p.m.).

Powrót w późnych godzinach wieczornych

Cena zawiera:

  • transport autokarem klasy LUX
  • ubezpieczenie NNW, KL
  • zakwaterowanie w pokojach  z łazienkami: 2x nocleg,
  • wyżywienie: 2x obiadokolacja, 2x śniadanie,
  • obsługa pilota
  • zwiedzanie z przewodnikiem
  • bilety wstępu

Cena od 460 zł * przy 35 uczestnikach, cena uzależniona od terminu wyjazdu i standardu zakwaterowania

 

3 dniowy wyjazd do Kotliny Kłodzkiej ze zwiedzaniem Kopalni Złota w Złotym Stoku, wyjazd integracyjny dla dzieci i firm w góry, zwiedzanie Kotliny Kłodzkiej i Skalnego Miasta w Czechach z biurem podróży z Radomska, szkolna wycieczka  auto busem do Kopalni Złota z biurem podróży, wycieczka dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum, dla szkół licealnych, zwiedzanie labiryntu Błędnych Skał w grupie szkolnej, piesza wędrówka na Szczeliniec Wielki.

TAGI: szkolny wyjazd integracyjny dla firm, wycieczka szkolna dla dzieci organizowana przez Exclusive Tour z Radomska, wyjazd dla grup z pieszą wycieczką w góry, dla grup młodzieży, wycieczki dla emerytów, wycieczki dla seniorów, wypad weekendowy dla pracowników, wyjazd zimowy w góry dla młodzieży, integracja dla nauczycieli, dla grup przedszkolnych, plenerowa wycieczka integracyjna z atrakcjami, Katowice, Częstochowa, Opoczno, Pabianice, Pajęczno, Łódź, Kielce, Sulejów, Myszków, Zawiercie, Piotrków Trybunalski, Kleszczów, Włoszczowa, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Zgierz, Końskie, świętokrzyskie, śląskie, łódzkie, biuro podróży wycieczek szkolnych, przewozy osób po Polsce, przewóz osób po Europie, wynajem autokarów z Radomska, wynajem autokaru i  auto busów na wycieczki szkolne  łódzkie, wynajem auto busów śląskie, regionalne usługi transportowe, przewóz dzieci autokarem w Góry, Błędne Skały, Kopalnia Złota w Złotym Stoku jako pomysł na wycieczkę szkolną, zwiedzanie Średniowiecznej Osady Górniczej, Przejazd autobusem do Skalnego Miasta w Adrspach w Czechach, Góry Stołowe z przewodnikiem, tanio wynajem autokaru