Kontakt: 503 719 119   E-mail:  biuro@exclusivetour.pl

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but wycieczki/osikowa is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

OSIKOWA DOLINA KOZIEGŁOWY

Cena od: 65 zł
1 dzień
Dla szkół, Dla przedszkoli

{g}wycieczki/osikowa{/g}

Program:

Całoroczna tematyka warsztatów obejmuje:

  • Wesołe, wiosenne ozdoby Wielkanocne
  • Pachnące słońcem kwiaty na Dzień Mamy czy Dzień Babci
  • Kolorowe postacie z dziecięcego świata bajek i osikowe ZOO
  • Wyjątkowe, ekologiczne dekoracje Bożonarodzeniowe

Oferta obejmuje 3 godzinne warsztaty na których uczestnicy wykonają dwa wzory z wybranej tematyki, które zabierają ze sobą.

Osikowe warsztaty są niebanalną formą edukacji, rozwoju kreatywności i zdolności manualnych poprzez zabawę skierowaną do dzieci i młodzieży. Technika tworzenia z osikowego łyka, to polska tradycja, która powstała w XIX wieku na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Całkowicie naturalny, delikatny surowiec z drewna osikowego początkowo wykorzystywano do wyplatania kapeluszy, koszyków, mat czy dywanów. Z każdym następnym dziesięcioleciem powstawały nowe formy, które pozwoliły na stworzenie ogromnej kolekcji wzorów.

Cena zawiera:

  • transport autokarem klasy LUX
  • ubezpieczenie NNW, 
  • obsługa pilota
  • zwiedzanie z przewodnikiem
  • bilety wstępu

Cena od 65 zł * przy 45 uczestnikach, 

Cena od 75 zł * przy 35 uczestnikach

*Przedstawione ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią ofert handlowej w rozumieniu art.66 § 1 k.c oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Każda wycieczka wymaga indywidulanej kalkulacji w zależności od terminu, ilości uczestników i opiekunów, standardu zakwaterowania. 

1 dniowa wycieczka szkolna dla młodzieży szkolnej, dla grup przedszkolaków do Osikowej Doliny organizowana przez biuro podróży Radomsko w ciągu roku szkolnego, tani wyjazd autokarem dla dzieci przedszkolnych na warsztaty manualne.

TAGI: 1 dniowy wyjazd autokarowy, jednodniowe wycieczki z Radomska, Exclusive Tour Radomsko, wycieczki szkolne z Radomska, wycieczki dla firm w Polsce, wyjazdy integracyjne dla nauczycieli, uczniów, pracowników, wycieczki dla zorganizowanych grup dzieci przedszkolnych, Częstochowa, Piotrków Trybunalski, Łódź, Bełchatów, Opoczno, Pajęczno, Końskie, Włoszczowa, łódzkie, Kleszczów, Stradom, Kawodrza, Dźbów, Błeszno, Herby, Opole, Wieluń biuro podróży wycieczek szkolnych, przewóz osób, najem autokarów na uroczystości rodzinne, autokarowe usługi transportu osób i przewozu auto busem, wycieczki do Osikowej Doliny, pomysł na wycieczkę dla przedszkolaków, tanio wynajem autokaru, prace plastyczne z drewna, pomysł na prezent na dzień babci w przedszkolu, najem autokaru na wyjazd do kina Radomsko, wycieczki przedszkolne Radomsko.