Kontakt: 503 719 119   E-mail:  biuro@exclusivetour.pl

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but wycieczki/spizarnia is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

JURAJSKA SPIŻARNIA - LELÓW

Cena od: 60 zł
1 dzień
Dla szkół, Dla przedszkoli

{g}wycieczki/spizarnia{/g}

Program:

3 -  godzinne warsztaty z których dowiemy się jak wyglądało typowe wiejskie gospodarstwo i jego otoczenie oraz jak powstawały pokarmy: mleko, masło, chleb, ser i miód.

Opowieści połączone z warsztatami:

„Skąd się bierze mleko i przetwory mleczne” z konkursem dojenia sztucznej krowy i degustacją przetworów mlecznych: mleka, sera i masła.

„Od ziarenka do bochenka” proces powstawania chleba: mielenie zboża na żarnach, osiewanie mąki i opowieść „o chlebie”, wyrabianie ciasta, formowanie, pieczenie i degustacja podpłomyków + kawa zbożowa z mlekiem.

Po zwiedzaniu możliwość konsumpcji posiłku.

Cena zawiera:

  • transport autokarem klasy LUX
  • ubezpieczenie NNW, 
  • obsługa pilota
  • zwiedzanie z przewodnikiem
  • bilety wstępu

Cena od 60 zł * przy 45 uczestnikach, 

Cena od 65 zł * przy 35 uczestnikach

*Przedstawione ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią ofert handlowej w rozumieniu art.66 § 1 k.c oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Każda wycieczka wymaga indywidulanej kalkulacji w zależności od terminu, ilości uczestników i opiekunów, standardu zakwaterowania. 

1 dniowy wyjazd autobusem dla grup szkolnych i przedszkolnych, wycieczka edukacyjna do  Eko Agro Spiżarni Jurajskiej w Lelowie organizowany przez biuro podróży Radomsko na początku roku szkolnego gdzie dowiemy się jak dawniej wyglądało wiejskie gospodarstwo

TAGI: wycieczki szkolne Radomsko, Exclusive Tour z Radomska, wycieczki szkolne auto busem dla firm w polsce, wyjazdy integracyjne dla dzieci, harcerzy, uczniów i nauczycieli klas pierwszych, pracowników oświaty, wycieczki dla zorganizowanych grup dzieci przedszkolnych i szkolnych, Piotrków Trybunalski, Łódź Widzew, Częstochowa, Końskie, Kleszczów, Bełchatów, Opoczno, Pajęczno, Włoszczowa, Myszków, śląskie, biuro podróży wycieczek szkolnych, przewóz osób auto busem , najem autokarów z kierowcą, usługi transportu osób i przewozu auto busem, wycieczki szkolne do Spiżarni Jurajskiej w Lelowie, Lelów, Spiżarnia Jurajska, warsztaty szkolne z pieczenia dobrego wiejskiego chleba , jak powstaje mleko, ser, masło, miód, dzieci szkolne robią masło, skąd bierze sie mleko, wynajem autokarów Radomsko, wynajem autokarów województwo łódzkie.