Kontakt: 503 719 119   E-mail:  biuro@exclusivetour.pl

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but wycieczki/zarki is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Żarki

Cena od: 85 zł
Dla szkół, Dla przedszkoli

{g}wycieczki/zarki{/g}

Program:

  • Muzeum Dawnych Rzemiosł STARY MŁYN - to miejsce, w którym nowoczesność łączy się z tradycją, a zabawa z nauką. Zwiedzający Stary Młyn wyruszają w ciekawą podróż w czasie. W jej trakcie poznają historię pięciu głównych rzemiosł obecnych od wieków w Żarkach: młynarstwa, piekarstwa, szewstwa, bednarstwa i kołodziejstwa. Całość uzupełnia prezentacja losów miasteczka wzbogacona wątkami handlu. Każdy kolejny element ekspozycji to krok w głąb historii – tajemniczej i fascynującej opowieści o miejscach, przedmiotach i ludziach, przez wieki stanowiących fundament istnienia Żarek. Stary Młyn to miejsce gdzie nowoczesność łączy się z tradycją, a zabawa z nauką. Elementy ekspozycji pozwalają na: dotykanie, zaglądanie, sprawdzanie, wąchanie itd. Zwiedzający mogą samodzielnie wykonywać drobne prace związane z rzemiosłami, zarówno podczas zwiedzania ekspozycji jak i podczas zajęć warsztatowych.
  • W krainie Hokus Pokuss -  słodka przygoda w Fabryce Słodyczy. Uczestnicy mogą obserwować proces wytwarzania lizaków i cukierków, od momentu kiedy cukier jest jeszcze w formie płynnej. W trakcie warsztatów pokaz jak wyczarować bajkowe postacie z cukru, poczęstunek jeszcze ciepłymi słodyczami. Dla każdego uczestnika własnoręcznie wykonany lizak.
  • Warsztaty zabawek z siana - Etno Jura to pracownia, w której prowadzone  są warsztaty robienia zabawek z naturalnych materiałów takich jak: drewno, siano czy wiklina. Zajęcia dopasowane do wieku uczestników. Tutaj dobra zabawa jest gwarantowana!
  • Warsztaty wytwarzania pizzy pod okiem Szefa Kuchni - każde dziecko robi własnoręcznie pizzę z wybranych składników. Dla wszystkich uczestników słodki sok. 

Cena zawiera:

  • transport autokarem klasy LUX
  • ubezpieczenie NNW, 
  • obsługa pilota
  • zwiedzanie z przewodnikiem
  • bilety wstępu

Cena od 85 zł * przy 45 uczestnikach, 

Cena od 95 zł * przy 35 uczestnikach

*Przedstawione ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią ofert handlowej w rozumieniu art.66 § 1 k.c oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Każda wycieczka wymaga indywidulanej kalkulacji w zależności od terminu, ilości uczestników i opiekunów, standardu zakwaterowania. 

1 dniowa wycieczka szkolna, zwiedzanie z przewodnikiem dla grup dzieci do Żarek poznać historię rzemiosła, wykonać swoją maskotkę z siana oraz zrobić własne lizaki lub pizzę, edukacyjne wycieczki szkolne do muzeum dla licealistów organizowane przez biuro podróży Radomsko Piotrków Trybunalski, Łódź, Zgierz, Bełchatów, Opoczno, Pajęczno, Końskie

TAGI: wycieczki Radomsko, Exclusive Tour, wycieczki szkolne, wycieczki dla firm w polsce, wyjazdyintegracyjne dla nauczycieli, uczniów, pracowników, wycieczki dla zorganizowanych grup dzieci przedszkolnych, Częstochowa, Koluszki, Kleszczów, Włoszczowa, łódzkie, usługi transportu i przewozu osób auto busem, najtańsze biuro podróży, przewóz osób,  wynajmowanie autokarów, wycieczki do Żarek, Rzemiosło, maskotki z siana, manufaktura lizaków, kebab, gofry, pizza, lody