Kontakt: 503 719 119   E-mail:  biuro@exclusivetour.pl

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but wycieczki/parki_tropical is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

TROPICAL ISLANDS

Cena od: 270 zł
1 dzień
Dla szkół, Dla grup

{g}wycieczki/parki_tropical{/g}

Tropical Islands pod Berlinem to znacznie więcej niż tylko basen

Zapomnijcie o zwykłych basenach - Tropical Islands to znacznie więcej! Z wizytą na tropikalnej wyspie pod Berlinem nie może się równać pobyt w innych kompleksach basenowych ani parkach rozrywki. Zabawa, przygoda, masa atrakcji! Już dzisiaj zaplanujcie wypad do resortu wypoczynkowego Tropical Islands - największej w Europie tropikalnej krainy! Strefa Tropikalna jest otwarta dla gości przez cały rok i przez okrągłą dobę.

Liczba atrakcji czekających na Was w kompleksie basenów Tropical Islands jest ogromna. Strefa zewnętrzna, czyli Tropical Islands AMAZONIA, to gratka nawet dla wytrawnych bywalców parków wodnych. Dajcie się porwać do fantastycznej wodnej krainy z tropikami w tle.

Cena zawiera:

  • transport autokarem klasy LUX
  • ubezpieczenie NNW, 
  • obsługa pilota
  • zwiedzanie z przewodnikiem
  • bilety wstępu

Cena od 270 zł * przy 45 uczestnikach, 

Cena od 310 zł * przy 35 uczestnikach

*Przedstawione ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią ofert handlowej w rozumieniu art.66 § 1 k.c oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Każda wycieczka wymaga indywidulanej kalkulacji w zależności od terminu, ilości uczestników i opiekunów, standardu zakwaterowania.