Kontakt: 503 719 119   E-mail:  biuro@exclusivetour.pl

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but wycieczki/wyjazdy/berlin_poczdam is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

BERLIN - POCZDAM

Cena od: 550 zł
2 dni
Dla szkół, Dla grup

{g}wycieczki/wyjazdy/berlin_poczdam{/g}

Program:

  • Dzień 1

Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych
Zwiedzanie Berlina z przewodnikiem - przedmieście Wildau (przejazd przez „zielony” Berlin – wzdłuż południowych jezior w dzielnicach Zeuten, Eichwalde, Grünau). East Side Gallery. „Ścieżka pamięci muru berlińskiego” przy Bernauerstrasse. Reichstag - wjazd na kopułę Reichstagu. Spacer od Reichstagu przez Bramę Brandenburską do pomnika „Pomordowanych Żydów Europy”. Przejazd i zwiedzanie Placu Poczdamskiego oraz tzw. „Sonny Center”. Zwiedzanie „Topografii Terroru”. Przejazd do katedry berlińskiej, na Placu Zamkowym.
Zakwaterowanie. Obiadokolacja.

  •  Dzień 2 

Śniadanie.
Zwiedzanie Poczdamu z przewodnikiem - wjazd do Poczdamu przez Most Glienicke (Glienicker Brücke), na rzece Haweli, zwiedzanie Pałacu Cecilienhof i Marmurowego Pałacu, wejście na wzgórze; niedokończony pałac Fryderyka Wilhelma IV Pfingstberg, Nieistniejące już tajne miasteczko KGB i sowieckiego kontrwywiadu na zachodnią Europę, z ponurym więzieniem, gdzie torturowano i mordowano osoby podejrzane o nielojalność wobec Moskwy. Aleksandrówka. Pałac i park Sanssouci 
Powrót w późnych godzinach wieczornych.

Cena zawiera:

  • transport autokarem klasy LUX
  • ubezpieczenie NNW, KL
  • obsługa pilota
  • zwiedzanie z przewodnikiem
  • bilety wstępu

Cena od 550 zł * przy 45 uczestnikach, 

Cena od 610 zł * przy 35 uczestnikach

*Przedstawione ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią ofert handlowej w rozumieniu art.66 § 1 k.c oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Każda wycieczka wymaga indywidulanej kalkulacji w zależności od terminu, ilości uczestników i opiekunów, standardu zakwaterowania.